Відтерміновано!26.03.2020

Шановні Колеги!
Повідомляємо Вам, що ХХ Українську науково-практичну конференцію з міжнародною участю Довженківські читання: Доказова медицина в психіатрії залежностей буде Відтерміновано!

Інформація для пацієнтів, членів їхніх сімей та лі...24.03.2020

Шановні пацієнти, члени їхніх сімей та лікарі!
Через карантин, запроваджений для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України, ми змушені припинити консультування пацієнтів в приміщенні консультативно-поліклінічного відділення Інституту.
У разі необхідності Ви можете отримати дистанційну консультацію

Шановні пацієнти! 16.03.2020

Шановні пацієнти! У зв’язку з розповсюдженням захворювання на коронавірус COVID -19 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19» ми, на жаль, змушені просити Вас при відсутності крайньої необхідності утриматись від відвідування нашої Установи з метою консультації або стаціонарного лікування. Ваш лікуючий лікар первинної ланки зможе отримати дистанційну консультацію звернувшись на сайт консультативно-поліклінічного відділення.

Зустріч науково-освітянської спільноти Харківської...28.02.2020

26 лютого 2020 р. відбулася зустріч науково-освітянської спільноти Харківської області з головою Харківської ОДА О.В. Кучером за темою «Актуальні проблеми розвитку науково-технічного та інноваційного потенціалу Харківщини».

Міжнародний день боротьби з епілепсією (Internatio...12.02.2020

10 лютого міжнародна громадськість відзначала Міжнародний день боротьби з епілепсією (International Epilepsy Day), який проводиться в другий понеділок лютого, і є ініціативою Міжнародного бюро епілепсії (International Bureau for Epilepsy) і Міжнародної протиепілептичної Ліги (International League Against Epilepsy) за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

6-7 лютого 2020 р. проведено виїзний семінар НАМН ...10.02.2020

6-7 лютого 2020 р. на базі ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» проведено виїзний семінар НАМН України з питань нових методів фінансування високоспеціалізованої (третинний рівень) госпітальної допомоги та взаємовідносин з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) в рамках медичної реформи.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ...04.02.2020

12-13 березня 2020 року в м. Харкові відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної неврології» (згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», № 77).

XX Українська науково-практична конференція з міжн...03.02.2020


ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» запрошують Вас прийняти участь у роботі «ХХ Української науково-практичної конференції з міжнародною участю «Довженківські читання: Доказова медицина в психіатрії залежностей», яка відбудеться 14-15 квітня 2020 р. в м. Харків.
На Конференцію запрошуються провідні вітчизняні та закордонні вчені у галузі наркології та психіатрії, головні наркологи управлінь охорони здоров`я обласних та міських держадміністрацій, організатори медичної та реабілітаційної допомоги хворим наркологічного профілю, лікарі, психологи, соціальні працівники, а також представники недержавних громадських організацій, що працюють у сфері надання допомоги особам зі станами залежності різного походження.

«Життя з розсіяним склерозом – Life with MS. Khark...27.12.2019

24 грудня 2019 р. у ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» відбулася Конференція «Життя з розсіяним склерозом – Life with MS. Kharkiv Patients’ Conference», організована Центром розсіяного склерозу Інституту та ініціативною групою пацієнтів.

3-4 жовтня 2019 року відбувся науково-практичний с...07.10.2019

3-4 жовтня 2019 року відбувся науково-практичний симпозіум «Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів». Програму симпозіуму можно подивитися у розділі «Організаційно-методична діяльність»

15-16 травня 2019 р. в м. Харкові відбулася науков...22.05.2019

15-16 травня 2019 р. в м. Харкові відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Гендерні та вікові аспекти надання психіатричної допомоги» згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», які будуть проводитися в 2019 році, № 211.

1-2 березня 2019 у Києві було проведено навчальний...11.03.2019

1-2 березня 2019 у Києві було проведено навчальний курс Міжнародної Протиепілептичної Ліги (ILAE-EUROPE) «ЕЕГ та Епілепсія». Організатори навчального курсу - Європейська комісія Міжнародної протиепілептичної Ліги (ILAE-Europe), Українська Протиепілептична Ліга за підтримки Благодійного фонду Розвитку Інновацій Медицини «РІМОН». Навчання проводив експерт міжнародного рівня Шандор Бенецький (Данія) з перекладом Володимира Харитонова (Україна). Курс акредитовано Європейською акредитаційною радою з питань безперервної медичної освіти (EACCME) для забезпечення CME акредитації для медичних працівників.

Науково-практична конференція з міжнародною участю...12.02.2019

Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» запрошують Вас прийняти участь у роботі ХІХ Української науково-практичної конференції з міжнародною участю «Довженківські читання: Когнітивні порушення при вживанні психоактивних речовин», яка відбудеться 9-10 квітня 2019 р. в м. Харків.

Науково-практична конференція з міжнародною участю...12.02.2019

Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України» запрошують Вас прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога», яка відбудеться 14 -15 березня 2019 р. в м. Харків (Згідно реєстру НМФ, які будуть проводитися у 2019 році, № 50).

З Новим 2019 роком!02.01.2019

Колектив ДУ ІНПН НАМН України вітає з Новим 2019 роком!

Науково-практична конференція «Разом задля покраще...02.01.2019

3-4 жовтня 2018 р. в місті Запоріжжя під егідою Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», Запорізький державний медичний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» провели Науково-практичну конференцію «Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я».

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ...02.01.2019

17-18 травня 2018 року, у м. Харків (Premier Palace Hotel Kharkiv) відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Українська психіатрія: практика, освіта, дослідження». В заході приймали участь понад 350 фахівців, які працюють в сфері охорони психічного здоров’я (лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарів-психологи, освітяни, організатори охорони здоров’я, представники громадських організацій).

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 25-РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІ...02.01.2019

24-25 квітня 2018 р. у м. Києві проходили урочистості, присвячені 25-річчю заснування Національної академії медичних наук України.

Науково-практична конференція з міжнародною участю...02.01.2019

14-15 березня 2018 року в м. Харків під патронатом Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної установи «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Громадської організації «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України», Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти фармакотерапії захворювань нервової системи».

Відтерміновано!

ТЕКСТ НОВИНИ

Шановні Колеги!
Повідомляємо Вам, що ХХ Українську науково-практичну конференцію з міжнародною участю Довженківські читання: Доказова медицина в психіатрії залежностей буде Відтерміновано!