18-19 березня 2021 р. в форматі on-line трансляції відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань»

15.02.2021

НОВИНА

Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Громадська організація Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України запрошують Вас прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань», яка відбудеться 18-19 березня 2021 р. в форматі on-line трансляції (згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році», № 64).
На конференції будуть розглянуті питання діагностики, лікування, профілактики та реабілітації пацієнтів з такими патологіями:
1. Неврологічні ускладнення COVID-19.
2. Нейрореабілітація неврологічних хворих.
3. Судинна патологія головного мозку.
4. Нейродегенеративні захворювання.
5. Патологія екстрапірамідної нервової системи.
6. Біль в спині.
7. Головний біль.
8. Головокружіння.
9. Захворювання периферичної нервової системи
Формат проведення конференції: on-line трансляція
Початок роботи конференції18 березня 2021 року о 10-00.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у науково-практичній конференції:
1. з усною доповіддю - 30 балів,
2. слухач – 10 балів
УСНА ДОПОВІДЬ
Презентація надається оргкомітету за 7-5 днів до конференції, для перевірки її відповідності умовам он-лайн трансляції через канал YouTube (оргкомітет зобов’язується не передавати доповідь 3-ім особам та не публікувати/використовувати презентацію без дозволу доповідача).
СЛУХАЧ.
Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова!
Участь для лікарів безкоштовна.
Посилання на трансляцію та умови підключення ви отримаєте у день конференції до 7 ранку на електронну пошту, вказану при реєстрації.
Увага! Реєструвати декількох учасників на однакові контактні дані (№ телефону, електронну адресу) забороняється.
До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю:неврологія, психіатрія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, медицина невідкладних станів, медична психологія, психотерапія, неврологія, нейрохірургія, організація і управління охороною здоров’я, рефлексотерапія, фізіотерапія, функціональна діагностика, лікувальна справа (невідкладні стани), нейрохірургія, загальна практика / сімейна медицина, клінічна лабораторна діагностика.
Будемо раді бачити та чути Вас серед учасників конференції!
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
61068, Харків, вул. Академіка Павлова, 46, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України»
Довідки з організаційних питань можна одержати за телефонами:
050-615-87-05, Міщенко Владислав Миколайович
097-614-04-44, Колєснік Тетяна Миколаївна
098-080-72-66, технічний партнер «МЕДІАМЕД»
Реєстрація за посиланням.